Flash not detected
  •  
 

 

 

Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 153
· Najnowszy użytkownik: Artur78

Liczniki dla stron

 

 


Relacja ze spotkania...
Nowa strona 2

RELACJA ZE SPOTKANIA
ORGANIZACJI ZWIĄZKOWYCH Z ZARZĄDEM PKW S.A.

W czwartek, 13 lutego na spotkaniu, prezes Grzegorz Grzechnik przedstawił wykonanie funduszu płac za 2013 rok. Następnie zarząd PKW zaprezentował wyniki PKW za 2013 rok oraz styczeń 2014 roku.

Prezes Grzechnik poinformował, że w miesiącu styczniu odbyła się kontrola na stołówkach. Na ZG Janina codziennie wydaje się kilkanaście posiłków, a na ZG Sobieski na R-I od 60 do 100, a na R-III około 40 posiłków. Według osób konsumujących posiłki są smaczne.

Za dni wolne od pracy 3 maja oraz 1 listopada, które wypadają w soboty, mamy obowiązek wyznaczyć dodatkowe dni wolne od pracy. Prezes Grzechnik zwrócił uwagę, aby terminy wyznaczonych dni wolnych zamykały się w okresach rozliczeniowych.

Prezes zaapelował aby za 3 maja nie był to dzień 2 maja lub 20 czerwiec oraz zaproponował, aby za 1 listopada wyznaczyć dzień 3 listopada.

Do tematu powrócimy na kolejnym spotkaniu.

Zarząd PKW poinformował, że pracownicy, którzy zadeklarowali dostarczenie dokumentów przywozowych węgla deputatowego, a tego nie uczynili lub nie uczynią, będą mogli akcyzę za węgiel „zwrócić” zakładowi.

Pani prezes Teresa Rajca-Bisztyga zadeklarowała, że na początku drugiego kwartału rozpoczniemy rozmowy dotyczące przejścia części działu księgowości do Centrum Usług Wspólnych w Tauronie.

Na tym spotkanie zakończono.

K.K.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

 

 

 

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
DOSTĘPNE TYLKO DLA ZALOGOWANYCH
Najciekawsze tematy
DOSTĘPNE TYLKO DLA ZALOGOWANYCH